NASZ BUDYNEK


Budynek placówki leży w malowniczej części Bielska dzielnicy Kamienica na ulicy Orzeszkowej 89. Położony jest w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta jednak w bardzo kameralnym i urokliwym otoczeniu przyrody z widokiem na góry. Obiekt posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, aby dzieci spędzające w nim czas były bezpieczne oraz ma najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe. Posiadamy także parking, który pozwoli rodzicom w bezpiecznych warunkach odprowadzić dziecko do placówki.

W budynku znajdują się 4 przestrzenne sale, łazienki z małymi ubikacjami, umywalkami i prysznicami dostosowanymi do wzrostu najmłodszych w celu utrzymania czystości i higieny osobistej na najwyższym poziomie. Sale wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzację zapewniające odpowiedni mikroklimat (stała wymiana świeżego powietrza). Mamy także salę do zajęć integracji sensorycznej a także gabinet przeznaczony do zajęć indywidualnych.

...
...

Organizując przestrzeń kierujemy się stylem skandynawskich placówek. Zrezygnowaliśmy z popularnych bohaterów bajek na ścianach, czy wielokolorowych wykładzin na rzecz prostych form i wąskiej, naturalnej palety barw. Wnętrze jest tłem dla kolorowych prac tworzonych przez dzieci. Tłem do kreatywnej zabawy jest zaś dominująca biel.

Sale są podzielone na kąciki różnych aktywności oraz wyposażone w nowe pomoce dydaktyczne i atestowane meble oraz zabawki. Kolorowa szatnia sprzyja nauce samodzielnego ubierania i rozbierania się w komfortowych warunkach.

Dzieci mogą korzystać z atrakcyjnego placu zabaw na którym znajdują się atestowane urządzenia do zabawy oraz rozwoju fizycznego oraz pełnego zieleni ogródka.